Firma


Üretim merkezi İzmir'de olan Havan Giyim, Şadan HAVAN tarafından kurulmuştur.

Havan ilk koleksiyonundan itibaren kendi yaratıcı ekibiyle, kullandığı kaliteli kumaşlarıyla, farklı yenilikçi olduğunu göstermiştir.

Kuruluşundan itibaren gerçek bir erkek modası yaratma gayretinde olan Havan Giyim, moda ile birlikte teknolojik araştırma ve geliştirmeleriyle, ürünün markalaşması ve pazarlanmasında da ticari ilişkilerini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla ülkemizin sayılı firmalarındandır.

Azmi ve girişimciliği ile dikkat çeken kurucumuz Şadan HAVAN aynı zamanda moda tasarımcısı olup bugün Türkiye genelinde 370 satış noktasında kalitesini tüketicisi ile buluşturmaktadır.

Havan Giyim erkek moda sektöründe bir firma ve marka olarak kendini kanıtlamış olup çizgisini takip ettirmektedir. Herzaman kendini geliştiren ve büyüyen Havan Giyim, stili ve tasarımlarıyla son yılların tercih edilen markası olmuştur.

Ayrıca Havan Giyim bünyesinde bulunan HVN ve ünlü İtalyan markası Gianni Soprano'nun Türkiye Mümessilliği ile stil sahibi erkeklerimize Avrupa'nın son moda trendlerini sunmakta ve yaşatmaktadır.

Geniş aksesuar yelpazesi ile günümüz erkeğinin gardrobunu tamamlayan Havan Giyim, farklı ve ayrıntılı bir Havan Erkeği yaratma çalışmalarını hep ön planda tutmaktadır.

HAVAN GİYİN HAVANIZ OLSUN!!!